Hotel Zeit & Tīklu parks

Hotel Zeit & Tīklu parks

Vieta, kur būt kopā.

Vēsturiskajā Līgatnes rūpnieciskās apbūves teritorijā ir izaugusi vieta, kas sagaida ar īpašu atmosfēru. Kāp kokos Tīklu parkā vai baudi pastaigas gar skaisto Līgatnes upi. Un tad, kad spēki būs galā, atvilksi elpu Zeit Cafe, nonāksi skaistā koncertā un pārnakšņosi burvīgā viesnīcas numuriņā.

Izbaudi atpūtu pie mums

Zeit viesnīca

Nakšņošana senos zirgu staļļos un ķiveru rūpnīcā, kas pārvērsta par mūsdienīgu viesnīcu un gaumīgiem apartamentiem. Te ērti jutīsies arī cilvēki ar kustību traucējumiem un ģimenes ar mājdzīvniekiem.

Zeit Cafe

Kafejnīca - kas piedāvā šefpavāra gatavotas maltītes katru dienu. Kafejnīcas ēdienkartē sev piemērotāko atradīs gan izsmalcināti gardēži, gan bērni un vienkārši izsalkušie.

Tīklu parks

Dodies piedzīvojumos koku valstībā! Izbaudi neatkārtojamu brīvības sajūtu tīklu atrakcijās, kas pieejamas gan lieliem, gan maziem kustību mīļotājiem.

Pārgājieni Līgatnē

Piesaki individuāli plānotus pārgājienus, kas iepazīstinās ar mežonīgo Līgatnes upi un tās apkārtnes īpašajiem mežiem. Nāc viens vai plašā kompānijā!

Vieta svinībām

Zeit telpās, pagalmā un terasēs īstā vieta atradīsies gan plašām kāzām, svinībām vai uzņēmumu pasākumiem, gan nelielām svinībām draugu un ģimenes lokā.

Nāc ciemos!

Darba laiks

POTC 16-21

Adrese

Gaujas iela 4,
Līgatne, Cēsu novads

Mūsu piedāvājumi

Romantiska atpūta divatā

Tīklu parks
Hotelis
Kafejnīca
Pirts
Aktīvs no: 01.01.-01.01.
Cena € 200

Garais weekends Zeit ar bērniem

Tīklu parks
Taka
Hotelis
Kafejnīca
Mūzika
Aktīvs no: 01.01.-01.01.
Cena € 450

Garais weekends Zeit divatā

Tīklu parks
Taka
Hotelis
Kafejnīca
Mūzika
Aktīvs no: 01.01.-01.01.
Cena € 300